NaslovnicaSportŽKK Šibenik nastavlja s slaganjem ekipe. Mia Vukšić potpisala novi ugovor
Potvrđen važan ostanak

ŽKK Šibenik nastavlja s slaganjem ekipe. Mia Vukšić potpisala novi ugovor

Ženski košarkaški klub Šibenik osigurao je ključan potpis za nadolazeću sezonu. Vjernost klubu produžila je hrvatska reprezentativka Mia Vukšić, od koje se očekuje nositeljska uloga u ekipi trenera Stipe Bralića. Šibenčanke iduće sezone, uz domaća natjecanja, očekuje i nastup u regionalnoj WABA ligi.
Sjajna šibenska šuterica prošle je sezone zbog ozljede morala propustiti samu završnicu i finale Premijer lige. Svoj posljednji nastup na Baldekinu upisala je još u ožujku, ali u pobjedničkom dresu reprezentacije protiv Grčke, nakon čega je uslijedila prisilna pauza.
– Vjerujemo da je ozljeda prošlost i da sa zdravom Mijom krećemo u novu sezonu i izazove koji nas očekuju – poručili su s Baldekina.
Prije povratka u rodni grad, 24-godišnja košarkašica provela je pet godina u SAD-u. Tamo je uspješno nastupala u NCAA ligi za sveučilišta Kansas i San Francisco, gdje je i diplomirala.
Njezin ostanak jasna je potvrda visokih klupskih ambicija na domaćoj i međunarodnoj sceni.
FOTO Milan Balaban/ŽKK Šibenik
NAJNOVIJE
- Oglas -
- Oglas -