Jutros u 7 sati lokaliziran je požar kod industrijske zone Podi koji je izbio jučer oko 15 sati, najvjerojatnije zbog udara groma. Na intervenciju su izišli JVP Šibenik, IVP Šibenik, DVD Šibenik, DVD Bilice, DVD Zablaće, DVD Brodarica-Krapanj, DVD Grebaštica, DVD Zaton, DVD Perković, DVD Tisno, DVD Pirovac i VZŽ Šibensko-kninska sa 75 vatrogasaca i 27 vozila. U gašenju je sudjelovalo i pet kanadera.
Gorjelo je i u Dubravi gdje je požar izbio u 14:46 . Na intervenciju su izišli JVP Šibenik, DVD Šibenik, DVD Bilice, DVD Zablaće i DVD Brodarica-Krapanj s pet vozila i petnaest vatrogasaca. Požar je ugašen u 17.14, a izgorjelo je 0,75 hektara trave i niskog raslinja.






































