NaslovnicaCrna kronikaU Kistanjama se vozač (49) napio k'o 'letva' i zaboravio da mu...
Ostaje 15 dana u zatvoru

U Kistanjama se vozač (49) napio k’o ‘letva’ i zaboravio da mu je već oduzeta vozačka dozvola

Policijski službenici Policijske postaje Knin, jučer, 4. studenog u 20.20 sati u Kistanjama, zaustavili su 49-godišnjeg vozača osobnog vozila šibenskih registarskih oznaka, koji je upravljao osobnim vozilom pod utjecajem alkohola od 2,09 promila i za vrijeme dok mu je oduzeta vozačka dozvola zbog prikupljenih negativnih prekršajnih bodova.

Vozač je uhićen i smješten u posebne prostorije policije do prestanka djelovanja alkohola, nakon čega je uz optužni prijedlog tijekom današnjeg dana doveden na Prekršajni odjel Općinskog suda u Šibeniku, stalna služba u Drnišu.

U optužnom prijedlogu je predloženo izricanje kazne zatvora u trajanju od 60 dana, izricanje zaštitne mjere zabrane upravljanja motornim vozilima „B“ kategorije u trajanju od 12 mjeseci.

Sud mu je odredio zadržavanje u trajanju od 15 dana, nakon čega je predan u zatvor u Šibeniku.

NAJNOVIJE
- Oglas -
- Oglas -