U nedjelju, 5. listopada počinje nova košarkaška sezona u kojoj domaće košarkašice u prvom kolu Premijer ženske lige dočekuju FSV iz Rijeke.
‘Naše cure – lanjske finalistice Kupa, a u polufinalu prvenstva poražene od kasnijih osvajačica Raguse – u novom, osvježenom sastavu obećavaju brzu, atraktivnu košarku. Pozivamo vas da podržite mladu šibensku ekipu, punu fajterica. Neka ženska košarka i najtrofejniji šibenski klub u loptačkim sportovima, s više od 20 titula, budu opet u modi’, pozivaju iz Kluba.
Utakmica u nedjelju počoinje u 17 sati.
FOTO KK Šibenik






































