Jedna je osoba teško ozlijeđena u prometnoj nesreći koja se dogodila jučer, 16. rujna oko 12.40 sati u Vodicama u ulici Braće Ćirila i Metoda.
Očevidom je utvrđeno da je 72-godišnjak, upravljao mopedom šibenskih registarskih oznaka na kojem je između sjedala i upravljača prevozio neosigurani kanistar s gorivom. Dolaskom neposredno prije raskrižja s ulicama Artina i Ljudevita Gaja te prelaskom mopeda preko uspornika kanistar pada s mopeda te se gorivo iz njega izlilo na istočnu prometnu traku. Nakon kraćeg vremena, 46-godišnjak upravljajući mopedom šibenskih registarskih oznaka te dolaskom do raskrižja i prelaskom preko navedenog dijela prometne trake, gubi kontrolu nad upravljačem te s mopedom pada na tlo.
U Općoj bolnici u Šibeniku 46-godišnjaku su konstatirane teške tjelesne ozljede te je nakon ukazane liječničke pomoći pušten na kućnu njegu.
O utvrđenim okolnostima prometne nesreće policija dostavlja izvješće Općinskom državnom odvjetništvu u Šibeniku.





































