NaslovnicaCrna kronikaČovjek (61) u Šibeniku ostao bez motocikla vrijednog nekoliko tisuća eura
U Tisnom 20-godišnjaku ukralo torbu

Čovjek (61) u Šibeniku ostao bez motocikla vrijednog nekoliko tisuća eura

Nepoznati je lopov u nedjelju, Šibeniku, ukrao motocikl šibenskih registarskih oznaka u vlasništvu 61-godišnjaka, čime je počinjena materijalna šteta od više tisuća eura.

Isti dan, za sad nepoznati počinitelj iz ugostiteljskog objekta u Tisnom, ukrao je torbu s osobnim dokumentima i novcem vlasništvo 20-godišnjaka.

Protiv nepoznatih počinitelja će biti podnesena kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Šibeniku, a policija provodi izvide u cilju njihovog otkrivanja.

NAJNOVIJE
- Oglas -
- Oglas -