Plivački klub Šibenik na Prvenstvu Hrvatske za dobne skupine i Prvenstvu Hrvatske za seniore na zagrebačkim Sveticama, predstavljali su Josip Bepo Srzić, Šimun Srzić, Josip Silov i Niko Silov.
– Ukupno su naši natjecatelji, točnije braća Srzić, osvojili šest medalja. Istaknut ćemo medalje u seniorskoj konkurenciji, Josip Bepo je osvojio broncu u disciplini 50 prsno, dok je Šimun također osvojio broncu u disciplini 800 slobodno. Čestitke svim našim plivačima pred kojima je zaslužen odmor. U bazenu će još ostati Josip Bepo, koji je na Europskom juniorskom prvenstvu ostvario normu za Svjetsko juniorsko prvenstvo, koje ga očekuje u kolovozu u rumunjskom Otopeniju – javljaju iz PK Šibenik.






































