NaslovnicaCrna kronikaU Rogoznici dvojica muškaraca (58 i 62) međusobno prijetili smrću
Stariji je mlađem i oštetio auto

U Rogoznici dvojica muškaraca (58 i 62) međusobno prijetili smrću

Policijski službenici Policijske postaje Šibenik s ispostavom Primošten su proveli kriminalističko istraživanje nad 58-godišnjakinjom osumnjičenim za prijetnju na štetu 62-godišnjaka i 50-godišnjakinje, te nad 62-godišnjakom osumnjičenim za prijetnju i oštećenje tuđe stvari nad 58-godišnjakom.

Kriminalističkim istraživanjem je utvrđeno da je osumnjičeni 58-godišnjak, 11. i 12. svibnja na širem području Rogoznice, zbog ranije narušenih međuljudskih odnosa ozbiljno prijetio 50-godišnjakinji i 62-godišnjaku, a prijetnja je kod njih izazvala strah i bojazan za vlastite živote.
Nadalje, 18. svibnja 62-godišnjak je oko 7.50 sati u Rogoznici ozbiljno prijetio i oštetio osobno vozilo 58-godišnjaku, a te prijetnje su kod 58-godišnjaka izazvale strah i bojazan za vlastiti život.

Nakon dovršenog istraživanja, 20. svibnja osumnjičeni 62-godišnjak i 58-godišnjak su uz kaznenu prijavu nadležnom državnom odvjetništvu u Šibeniku, predani pritvorskom nadzorniku Policijske uprave šibensko-kninske.

Općinsko državno odvjetništvo u Šibeniku, nakon saslušanja osumnjičene je uz mjeru opreza pustilo na slobodu, a predmet stavio u redovni postupak.

NAJNOVIJE
- Oglas -
- Oglas -