NaslovnicaSportSrebro za Anđine košarkašice na Baldekinu
Finale U-13 prvenstva Hrvatske

Srebro za Anđine košarkašice na Baldekinu

Košarkašice akademije Anđa Jelavić u finalu U-13 prvenstva Hrvatske za košarkašice osvojile su srebro. U finalnoj utakmici igrale su s košarkašicama ARX Crikvenica, a finalni rezultat bio je 90:60.

U petorci turnira igrale su Anđela Ban i Anamaria Kisić.

NAJNOVIJE
- Oglas -
- Oglas -