NaslovnicaSportŠibenka pod Matovom nije uspjela upisati i treću pobjedu. Dinamo bio bolji
Poraz u Zagrebu

Šibenka pod Matovom nije uspjela upisati i treću pobjedu. Dinamo bio bolji

Šibenka je rezultatom 86 : 71 izgubila od zagrebačkog Dinama utakmicu 31. kola Favbet Premijer lige. Prva četvrtina bila je izjednačena (19:19), potom su domaćini drugu vodili s 28:17, u trećoj je bilo 21 :14 , a Šibenka je zadnju četvrtinu dobila s 21:19. Najbolji u redovima Šibenke bio je Renato Serdarušić s 18 koševa dok je Ivan Novačić kod domaćina bio najbolji s 24 postignuta koša.

Anđelko Matov trener Šibenke čestitao je ekipi Dinama, kako je kazao, na zasluženoj pobjedi.

– Uspjeli smo se nositi s njima prvo poluvrijeme, međutim u drugom mislim da nismo bili prisutni na utakmici. Ne samo s igrom nego i s energijom koja nije uopće postojala i normalno da je to iskusna ekipa Dinama iskoristila i iskažnjavala nas sa vanjskim šutem i kvalitetnim skokom u napadu. Zaslužena pobjeda Dinama.’, zaključio je trener Šibenčana.

Renato Serdarušić igrač Šibenke čestitao je suparnicima i dodao:

Utakmica je bila zanimljiva u prvom poluvremenu, dok smo u drugom ostali bez koncentracije. Što je tu je, pred nama su još dvije utakmice, borit ćemo se i nadati se pobjedama.

FOTO KK Dinamo

 

NAJNOVIJE
- Oglas -
- Oglas -