Policijski službenici su tijekom kontrole prometa, jučer, 25. lipnja u 23.40 sata u Šibeniku, zaustavili 49-godišnjeg vozača mopeda šibenskih registarskih oznaka, koji je upravljao mopedom uz prisutnosti alkohola u organizmu od 1,37 promila.
Vozač je uhićen i smješten u posebne prostorije policije do prestanka djelovanja alkohola.
Zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama 49-godišnjaku je izdan obvezni prekršajni nalog s novčanom kaznom u iznosu od 737,36 eura i zabranom upravljanja motornim vozilom „AM“ kategorije u trajanju od dva mjeseca.






































