Anonimnu dojavu o navodno postavljenoj eksplozivnoj napravi unutar objekta Županijskog suda u Šibeniku policija je zaprimila jutros u 7.39 sati. Provedenim mjerama i radnjama, nije potvrđena istinitost zaprimljene dojava, dakle radilo se o lažnoj dojavi.
Provest će se kriminalističko istraživanje.
Ranije objavljeno:
‘Na lokaciju su upućeni policijski službenici i policijski službenici protueksplozijske zaštite kako bi provjerili istinitost dojave i poduzeli druge mjere i radnje iz svoje nadležnosti’, priopćeno je iz PU šibensko kninske.






































