NaslovnicaSportOkit proglašen najboljim klubom u Dalmaciji
Trud i predanost

Okit proglašen najboljim klubom u Dalmaciji

Treće i završno kolo Dalmatinske karate lige održano je u Pločama, gdje je nastupilo 353 natjecatelja iz 18 klubova i 2 države. Okitovi borci još jednom su potvrdili dominaciju kao najbolji klub lige. Okit je proglašen najboljim klubom u borbama te sveukupno najboljim klubom u katama i borbama.

Iz Kluba kažu kako su posebno ponosni na rezultat Tene Svaline koja je osvojila brončanu medalju na izbornom turniru održanom u Osijeku za Europsko prvenstvo, na kojem je nastupilo 485 natjecatelja iz 63 kluba i 3 države.

– Naša djeca iz kola u kolo dokaz su da se trud, odricanje i predanost uvijek isplate. Svaki trening, svaki udarac i svaki pad dio su puta koji vodi do ovakvih rezultata. A nagrada je stigla – i više nego zasluženo – poručuju.

ZLATNE MEDALJE

Tonina Marić

Tena Svalina

Tena Svalina

Tea Topić

Naomi Klarin

Vito Perković

Noah Križanović Mimica

Josip Kovilić

Noa Adrian Perković

Ana Marjanović

Gabrijel Juričev

Gabrijela Grubelić

Elin Ianachi Ćopić

SREBRNE MEDALJE

Mia Periša

Jakov Bosotin

Eva Petković

Karla Lacmanović

Noa Adrian Perković

Vito Perković

Noah Križanović Mimica

Noa Milaković

Elin Ianachi Ćopić

Gabrijela Grubelić

BRONČANE MEDALJE

Tonina Marić

Mia Periša

Barbara Krošelj

Špiro Peran

Oliver Križanović Mimica

Hrvoje Jović

Maša Grozdanić

Karla Roca

Oliver Križanović Mimica

Vita Vulin

Korina Čičin

Alem Adili

Luka Strpić

Vigo Juričev Barbin

Iva Đana Pelajić

Šime Strpić

Tereza Bratić

 

NAJNOVIJE
- Oglas -
- Oglas -