Treće i završno kolo Dalmatinske karate lige održano je u Pločama, gdje je nastupilo 353 natjecatelja iz 18 klubova i 2 države. Okitovi borci još jednom su potvrdili dominaciju kao najbolji klub lige. Okit je proglašen najboljim klubom u borbama te sveukupno najboljim klubom u katama i borbama.
Iz Kluba kažu kako su posebno ponosni na rezultat Tene Svaline koja je osvojila brončanu medalju na izbornom turniru održanom u Osijeku za Europsko prvenstvo, na kojem je nastupilo 485 natjecatelja iz 63 kluba i 3 države.
– Naša djeca iz kola u kolo dokaz su da se trud, odricanje i predanost uvijek isplate. Svaki trening, svaki udarac i svaki pad dio su puta koji vodi do ovakvih rezultata. A nagrada je stigla – i više nego zasluženo – poručuju.
ZLATNE MEDALJE
Tonina Marić
Tena Svalina
Tena Svalina
Tea Topić
Naomi Klarin
Vito Perković
Noah Križanović Mimica
Josip Kovilić
Noa Adrian Perković
Ana Marjanović
Gabrijel Juričev
Gabrijela Grubelić
Elin Ianachi Ćopić
SREBRNE MEDALJE
Mia Periša
Jakov Bosotin
Eva Petković
Karla Lacmanović
Noa Adrian Perković
Vito Perković
Noah Križanović Mimica
Noa Milaković
Elin Ianachi Ćopić
Gabrijela Grubelić
BRONČANE MEDALJE
Tonina Marić
Mia Periša
Barbara Krošelj
Špiro Peran
Oliver Križanović Mimica
Hrvoje Jović
Maša Grozdanić
Karla Roca
Oliver Križanović Mimica
Vita Vulin
Korina Čičin
Alem Adili
Luka Strpić
Vigo Juričev Barbin
Iva Đana Pelajić
Šime Strpić
Tereza Bratić





































