Nakon domaće pobjede na Baldekinu, košarkašice Šibenika u subotu gostuju na Gripama kod ekipe Splita u 2. kolu Premijer lige koja se nakon jedne sezone vratila u prvu ligu.
Prvo ovosezonsko gostovanje na splitskim Gripama najavila je Mia Vukšić, koja je u prvoj utakmici nakon povratka bila najbolji strijelac s 21 poenom. Od 7 ekipnih trica Mia je ubacila 5.
– Kao i uvijek kad smo mi u pitanju, očekujem utakmicu u visokom ritmu uz dobru energiju. Split ima mladu ekipu, ali s dvije, tri vrlo dobre, opasne igračice. No, vjerujem da ćemo mi diktirati ritam utakmice. Moramo se fokusirati prvenstveno na našu igru. Bitno je da dobro uđemo u utakmicu, pogotovo jer dugo nismo igrale u gostima. – rekla je Vukšić.
Utakmica se igra od 15.30 sati.
FOTO Milan Balaban/KK Šibenik





































