Policija je sinoć u 20,34 sati u Šibeniku, zaustavila 45-godišnjeg vozača kombi vozila šibenskih registarskih oznaka koji prije zaustavljanja prošao kroz raskrižje za vrijeme dok je na semaforu bilo uključeno crveno svjetlo.
Alkotestiranjem je utvrđena koncentracija alkohola u organizmu od 1,65 g/kg, nakon čega je isključen iz prometa i smješten u posebne prostorije policije do otrježnjenja.
Zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama, vozaču je izdan obvezni prekršajni nalog na novčani iznos od 403,27 eura uz zaštitnu mjeru zabrane upravljanja motornim vozilima „B“ kategorije u trajanju od mjesec dana.





































