NaslovnicaSportBruno Žilić ponovno će biti igrač MNK Crnica u sljedećoj sezoni
Povratak u Šibenik

Bruno Žilić ponovno će biti igrač MNK Crnica u sljedećoj sezoni

Bruno Žilić je već poznat pratiteljima kluba u kojem je igrao nekoliko sezona i bio važan član momčadi.
‘Žilić isticao se odgovornim pristupom i pouzdanom igrom. Njegov angažman i karakter ostavili su pozitivan trag u prethodnom razdoblju provedenom na Baldekinu. U ljeto 2023. prešao je u MNK Olmissum, gdje je u protekloj sezoni 2024./25. ostvario 20 nastupa i postigao 7 pogodaka u najvišem rangu hrvatskog futsala.
Nakon dvije sezone u Omišu, Bruno se odlučio vratiti u Crnicu. Njegovo iskustvo, fizička
spremnost i dobro poznavanje svlačionice svakako će biti korisni u pripremi momčadi za
nadolazeće izazove. Povratkom Brune Žilića, MNK Crnica dobiva igrača koji zna što se očekuje od njega i spreman je dati svoj doprinos u ostvarivanju ciljeva u novoj sezoni’, priopćeno je iz kluba.

FOTO MNK Crnica

NAJNOVIJE
- Oglas -
- Oglas -