NaslovnicaCrna kronikaMuškarac (53) u Šibeniku ukrao novčanik koji je ispao vlasniku na pod
Nepoštenom nalazniku kaznena prijava

Muškarac (53) u Šibeniku ukrao novčanik koji je ispao vlasniku na pod

Policijski službenici Policijske postaje Šibenik proveli su kriminalističko istraživanje nad 53-godišnjakom osumnjičenim za počinjenje kaznenog djela krađe na štetu 30-godišnjaka.

Sumnja se da je jučer, 22. srpnja oko 9 sati u Šibeniku, osumnjičeni 53-godišnjak, s ciljem pribavljanja protupravne imovinske koristi, iskoristio nepažnju vlasnika i ukrao mu novčanik s dokumentima i novcem, koji je 30-godišnjaku u trenutku izlaska iz trgovine pao na tlo.

Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja protiv osumnjičenog podnesena je kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu u Šibeniku.

NAJNOVIJE
- Oglas -
- Oglas -