Policija je u četvrtak oko 23 sata zaprimila informaciju da vozač neregistriranog motocikla narušava javni red i mir u Perkoviću.
Zatekli su 37-godišnjeg vozača motocikla bez registarskih oznaka, koji je na dječjem igralištu stvarao buku povećavanjem brzine te proklizavanjem kotača. Također je imao 1,18 promila.
Zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama i Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira, vozač je uhićen i smješten u posebne prostorije policije do prestanka djelovanja alkohola, nakon čega je jučer uz optužni prijedlog doveden na Prekršajni odjel Općinskog suda u Šibeniku.
U optužnom prijedlogu policija je predložila izricanje kazne zatvora u trajanju od 30 dana te izricanje ukupne novčane kazne u iznosu od 2300 eura. Sud je vozaču izrekao kaznu zatvora u trajanju od 30 dana na rok kušnje od godinu dana, te novčanu kazna u iznosu od 2960 eura, nakon čega je pušten na slobodu.





































