U Petrinji je održano prvenstvo Hrvatske u slobodnom stilu za uzraste U20 i U15, na kojemu se okupilo više od 120 hrvača iz više od 15 klubova. Hrvački klub Šibenik predstavljala su dva hrvača – Ivano Ilić i Stipe Čilaš.
Stipe Čilaš unatoč dobrim borbama ovoga puta nije uspio osvojiti medalju, dok je Ivano Ilić osvojio srebrnu medalju i tako postao viceprvak Hrvatske u slobodnom stilu. Ivanu je to već drugo državno odličje ove godine, uz broncu u grčko-rimskom stilu koju je osvojio u uzrastu U23.
Osim hrvača HK Šibenika moramo spomenuti i našeg šibenskog hrvača Marka Klarića, koji je za HK Sesvetski Kraljevac u kategoriji U20 osvojio titulu prvaka Hrvatske u slobodnom stilu.









































