NaslovnicaCrna kronika21-godišnjak po Vodicama vozio bez vozačke
Čeka kaznu

21-godišnjak po Vodicama vozio bez vozačke

Policija je u subotu, u popodnevnim satima u Vodicama, zaustavila 21-godišnjeg državljanina Njemačke koji je upravljao mopedom šibenskih registarskih oznaka bez zaštitne kacige.

Daljnjom kontrolom utvrđeno je da 21-godišnjak nema položen vozački ispit. Tijekom jučerašnjeg dana vozač je doveden na Prekršajni odjel Općinskog suda u Šibeniku, uz podneseni optužni prijedlog kojim se predlaže izricanje novčane kazne u iznosu od 1480 eura.

Sud je vozača pustio na slobodu te predmet stavio u redovnu proceduru.

NAJNOVIJE
- Oglas -
- Oglas -