Biciklistica je teško ozlijeđena u prometnoj nesreći koja se dogodila jučer, 22. lipnja u 8.20 sati u Primoštenu.
Nesreća se dogodila jer 63-godišnja državljanka Austrije, upravljajući biciklom u Primoštenu ulicom Raduča, nije prilagodila brzinu kretanja bicikla uslijed čega gubi nadzor nad upravljačem bicikla te s njim pada na kolnik.
Od siline pada, 63-godišnjakinji su u Općoj bolnici u Šibeniku konstatirane teške tjelesne ozljede te je nakon pružene liječničke pomoći puštena na kućnu njegu.
Zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama, protiv 63-godišnjakinje izdan je obvezni prekršajni nalog.






































